Pakume maasikaid, müüme tarvikuid, rendime ja müüme tehnikat. Korraldame õppepäevi ja teeme tootmisalaseid konsultatsioone. Marsruut selleks, et kohale jõuda


 Osta Maasikaid Internetist

 

 

Turukaubad on avanud e-poe, kust kõik Tallinna maasikahuvilised on oodatud tellima endale värsket ja kvaliteetset Eesti maasikat. 

 

Kohapealt on võimalik samuti maasikaid osta. Hetkel on ühe kilo hind 5 eurot, mis teeb ühe kasti hinnaks 20 eurot. Marsruut selleks, et kohale jõuda. 

 

 

 

Eesti maasikad
Unipihas, Nõo vallas asuvas istanduses kasvavad kvaliteetsed Eesti maasikad, mille päikeseküpsed sordid sobivad nii lauamarjadeks kui ka säilitamiseks.

Müügikohad
Pakume maasikaid Nõmme turul, Mustamäe turul, Keskturul ja veel mitmel pool Tallinnas, Tartus ning väiksemates kohtades üle Eesti.

Pakend ja transport
Parimaks säilivuseks pakume tarbijasõbralikke pakendeid- 4 kg kaste ja 2 kg Eestimaasika kaste.

Kontaktandmed
Kindel Käsi OÜ,
Unipiha küla, Nõo vald, Tartumaa
E-mail 
Kontakttelefon (+372) 50 90 746

Veebilehe tegemine aara.ee

Osta Maasikaid Internetist Turukaubad on avanud e-poe, kust kõik Tallinna maasikahuvilised on oodatud tellima endale värsket ja kvaliteetset Eesti maasikat Kohapealt on võimalik samuti maasikaid osta

Pakume maasikaid, müüme tarvikuid, rendime ja müüme tehnikat. Korraldame õppepäevi ja teeme tootmisalaseid konsultatsioone.
www.eestimaasikas.ee © 2016 Kindel Käsi OÜ »