Saadaval potitaimena Vaarikasordid

 

Glen Ample - saagikoristuse algus juuli keskel, kestab 4-6 nädalat. Marjad väga suured, ilusad, maitsvad, heledamat punast värvi. Marja keskmine kaal 7-9 grammi (võrdluseks tavalise vaarika kaal on 2-3 grammi). On suhteliselt transpordikindel,  sobib lauamarjaks ja sügavkülmutamiseks. Saadaval paljasjuursena, potitaimena ühe või kahe varrega. Potitaimed annavad saagi juba istutusaastal, paljasjuursed järgmisel aastal.

 

Polka - remontantsort, st annab saaki samal aastal kasvanud vartel. Seepärast alustab õitsemist tavalisest vaarikast hiljem ning ei vaja seetõttu pritsimist õitsemise ajal. Saagikoristuse algus jääb augusti 2-3 nädalasse. Õitseb ja annab saaki kuni tõsisemate öökülmadeni. Vili on tumepunane  ja väga maitsev, marja keskmine kaal 4-5 grammi. Talub hästi transporti.  Sobib tarvitamiseks lauamarjana, sügavkülmutamiseks, moosiks, veiniks. Saadaval potitaimena.

Eesti maasikad
Unipihas, Nõo vallas asuvas istanduses kasvavad kvaliteetsed Eesti maasikad, mille päikeseküpsed sordid sobivad nii lauamarjadeks kui ka säilitamiseks.

Müügikohad
Pakume maasikaid Nõmme turul, Mustamäe turul, Keskturul ja veel mitmel pool Tallinnas, Tartus ning väiksemates kohtades üle Eesti.

Pakend ja transport
Parimaks säilivuseks pakume tarbijasõbralikke pakendeid- 4 kg kaste ja 2 kg Eestimaasika kaste.

Kontaktandmed
Kindel Käsi OÜ,
Unipiha küla, Nõo vald, Tartumaa
E-mail 
Kontakttelefon (+372) 50 90 746

Veebilehe tegemine aara.ee

Vaarikasordid

Vaarikasordid

Glen Ample - saagikoristuse algus juuli keskel, kestab 4-6 nädalat Marjad väga suured, ilusad, maitsvad, heledamat punast värvi

Vaarikasordid

www.eestimaasikas.ee © 2016 Kindel Käsi OÜ »