07 Enimkasvatatud sortide lühikirjeldused

Enimkasvatatud sortide lühikirjeldused

 

Sonata - keskvalmiv sort. Talvel võiks katta talvekattega. Mari on suur ning sobib nii lauamarjaks kui ka moosi tegemiseks. Praegusel ajal enimkasvatatav sort.

 

Polka - keskvalmiv sort. Väga maitsva ning hinnatud marjana sobib tarvitamiseks lauamarjana, sügavkülmutamiseks ja moosina. Kõige sobivam sort koduaias kasvatamiseks. Taimed ei karda külma.

 

Rumba - varane sort. Mari on suur, läikiv, kergesti korjatav ning maitsev. Annab saagi ära lühikese ajaga. Talvel vajab katmist. Sobib lauamarjaks.

 

Elianny - keskvalmiv sort. Väga hea maitsega, kerge korjata ning hea transpordikindlusega mari. Sobib ideaalselt lauamarjaks, sügavkülmutamiseks ning moosi valmistamiseks.

 

Asia - uus sort tootmises. Väga hea maitsega, särav, tumepunane mari nii seest kui ka väljast. Tugeva struktuuri ja pika säilivusajaga. Orienteeruv müügiaeg 10.06 - 10.07.

Eesti maasikad
Unipihas, Nõo vallas asuvas istanduses kasvavad kvaliteetsed Eesti maasikad, mille päikeseküpsed sordid sobivad nii lauamarjadeks kui ka säilitamiseks.

Müügikohad
Pakume maasikaid Nõmme turul, Mustamäe turul, Keskturul ja veel mitmel pool Tallinnas, Tartus ning väiksemates kohtades üle Eesti.

Pakend ja transport
Parimaks säilivuseks pakume tarbijasõbralikke pakendeid- 4 kg kaste ja 2 kg Eestimaasika kaste.

Kontaktandmed
Kindel Käsi OÜ,
Unipiha küla, Nõo vald, Tartumaa
E-mail 
Kontakttelefon (+372) 50 90 746

Veebilehe tegemine aara.ee

Enimkasvatatud sortide lühikirjeldused

Enimkasvatatud sortide lühikirjeldused

Sonata - keskvalmiv sort Talvel võiks katta talvekattega

Enimkasvatatud sortide lühikirjeldused

www.eestimaasikas.ee © 2016 Kindel Käsi OÜ »